Parametry tisku

Standardně tiskneme s výškou vrstvy 0.2 mm, technické maximální parametry pozicování jsou v osách XY: 0.0125 mm, Z: 0.00125 mm

Termíny

Běžné zakázky zpracováváme do 3 dnů, zajistíme i expresní zpracování v nejkratším možném čase včetně víkendů nebo svátků.

Cena

Nabízíme zajímavé ceny při individuálních zakázkách a vysoké slevy při výrobě v sériích nebo při dlouhodobé spolupráci!

Možnost výroby jednotlivých dílů v kryté komoře až do rozměru
300 x 300 x 600 mm!

Průmyslové prototypy

Pomůžeme Vám se zpracováním prototypů nových výrobků od základních návrhů přes funkční prototypy až po finální podobu výrobků!

Modely budov, strojů, vybavení, ...

Vyrobíme pro Vás prezentační fyzické modely Vašich produktů, zařízení nebo např. muzejních exonátů

Designové návrhy

Připravíme skutečnou vizuální podobu Vašich designových návrhů, propagačních předmětů, apod.

Materiály pro 3D tisk

Z čeho pro Vás tiskneme ...

PETG

Jedná se o pevný a houževnatý materiál, který se vyznačuje dobrou tepelnou stálostí. Díky malému smrštění při tisku je vhodný pro tisk velkých objektů. PETG má mechanické a tepelné vlastnosti lepší než ABS a nesoucí tiskové vlastnosti PLA.

PLA

Výborný materiál pro 3D tisk se zajímavou pohledovou kvalitou jednotlivých výtisků. Materiál je biologicky odbouratelný a vhodný pro tisk velkých objektů. Výtisky však při teplotách nad 70°C ztrácí své mechanické vlastnosti.

ABS

Tuhý, houževnatý, dle typu odolný proti nízkým i vysokým teplotám, málo nasákavý, zdravotně nezávadný materiál. Je odolný vůči kyselinám, hydroxidům, uhlovodíkům, olejům, tukům, rozpustný v acetonu.

ABS-T

ABS-T je polymer rozpustný v acetonu. Materiál je pevný, houževnatý a je zdravotně nezávadný. Má menší smrštění, proto z něj lze tisknout objekty větší velikosti. Barvy jsou lesklé a některé transparentní.

CFJet (PETG/CF)

Tento materiál se vyznačuje vyšší pevností a tuhostí než klasický PETG a je doplněn o 20% karbonového vlákna. Díky karbonovému vláknu tento materiál se vyznačuje větší tuhostí a odolností.

RubberJet

Tento materiál je měkký a pružný. Je podobný "gumě". Má vyšší pružnost a je odolný proti oděru. Dostupný ve dvou různých variantách, které udávají míru elastičnosti: TPE 32 (tvrdší) a TPE 88 (měkččí).

PAJet

PAJet je termoplast s tiskovými parametry obdobnými ABS. Vlasnosti tohoto tiskového média jsou specifické oproti běžným materiálům, a to vyšší tepelná odolnost do 160°C, vyšší rázová houževnatost a vysoká odolnost vůči oděru

PC/ABS

Polymer PC/ABS se hodí pro aplikace vyžadující vysokou teplotu průhybu při zatížení materiálu (95-125 °C) a dobrou tuhost a pevnost. PC/ABS má vynikající tuhost při nízkých teplotách, a proto je ideálním řešením pro výrobky vystavované širokému rozsahu teplot.

HIPS

Jedná se o podpůrný materiál (polymer), který je rozpustný v limonenu nebo acetonu.PVA

Podpůrný materiál, který je rozpustný ve vodě a je ideální pro tisk podpůrných konstrukcí.

Kontakt

Napište nám, zavolejte nebo nás navštivte v naší prodejně v Šumperku u radnice!

Provozovna 3D Johny

nám. Míru 12, Šumperk

V prodejně býváme nepravidelně, je ale možné si domluvit telefonicky schůzku, a to včetně víkednu!


Nejčastěji nás můžete zastihnout:
Po, St, Pá : 13:00 – 17:00


tel: 603 496 851

email: info@3djohny.cz